ALV bomvol benoemingen en huldeblijken

Tijdens de jaarvergadering op 30 maart heeft het vernieuwde bestuur nieuwe energie getoond om er fris tegenaan te gaan! De vergadering verliep in recordtempo, omdat alle jaarstukken werden aagenomen, met slechts hier en daar een verduidelijkende vraag.

Twee bestuursleden die al eventjes als waarnemend lid meedraaiden werden door de leden nu officieel benoemd: Klaas Krijgsheld vervult nu de rol van secretaris en Danny Kempinga is algemeen bestuurslid. Daarnaast kregen Marco Oosting en Hasse Aartsen een nieuwe functie binnen het bestuur. Marco nam afscheid als voorzitter, maar blijft als algemeen bestuurslid aan, terwijl Hasse benoemd is tot de 16e voorzitter in de bijna honderdjarige geschiedenis van onze vereniging.

In zijn ‘maidenspeech’ toonde de jongste voorzitter ooit zich vol energie en strijdlijst. Hij gaf ook terecht aan dat je het binnen een vereniging samen moet doen. Uiteraard waren er ook enkele onderscheidingen. Jan Ensing (50 jaar lid) en Wiebe Wolda (25 jaar) waren er helaas niet. Bloemen, speld en oorkonde konden wel worden uitgereikt aan onze iconen Bert Kamstra (40 jaar lid) en Theo Kok (25 jaar lid). Gefeliciteerd!